Apie įmonė

Saulės spektras

Skaitmeninės rinkodaros agentūra

Esame skaitmeninės rinkodaros agentūra, įgyvendinanti smulkaus ir vidutinio verslo užmojus. Ieškome šiuolaikiškų ir individualių sprendimų, tenkinančių klientų poreikius.

Per ketvirtį amžiaus sėkmingos veiklos leidybos, reklamos ir rinkodaros srityse išsigryninome aiškias vertybes ir principus, kuriais vadovaujamės siekdami kasdienių ir ilgalaikių pergalių.

  • Saulės spektras - darbo aplinka
  • Saulės spektras - darbo aplinka
  • Saulės spektras - darbo aplinka
  • Saulės spektras - darbo aplinka

Vizija

Efektyvi ir prieinama rinkodara mažiems ir vidutiniams biudžetams.

Misija

Teikti kokybiškas rinkodaros paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui.

Vertybės

Kokybė, ryšys su klientais ir atsakomybė.

Patikimumas ir profesionalumas, klientų lūkesčių pateisinimas ir atsakomybė, aistra savo darbui ir bendradarbiavimas – mūsų stipriosios pusės, lydinčios mus kiekvieną dieną ir padedančios augti kartu.

Istorija

UAB „Saulės spektras“ startavo 1994 metais kaip reklamos agentūra, vėliau veiklą perorientavo informacinių katalogų leidybos srityje, o pastarąjį dešimtmetį teikia rinkodaros paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui. Darni ir tikslų siekianti komanda, diegiami inovatyvūs sprendimai, orientacija į rinkos poreikius ir spartus prisitaikymas prie pokyčių lėmė sparčią įmonės plėtrą – „Saulės spektro“ filialai veikia keliuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Heise RegioConcept

Nuo 2005 metų UAB „Saulės spektras“ priklauso tarptautinei Vokietijoje įsikūrusiai įmonių grupei „Heise RegioConcept“.

Mūsų specializacija šiandien

Specializuoti leidiniai, apimantys portalus: www.info.lt / www.statyba.lt / www.turizmas.lt / www.auto.lt / www.medicina.lt ir spausdintus katalogus „Lietuvos Auto“, „Lietuvos statyba“, „Lietuvos medicina“, „Miesto info“. Skaitmeninės paslaugos, apimančios svetainių kūrimą, SEO paslaugas ir marketingo paslaugas.

Susisiekite!

Išsigryninkime Jūsų poreikius

Naudojotės mūsų paslaugomis? Palikite atsiliepimą:

hCaptcha