SEO optimizavimas

Svetainės SEO optimizavimas į TOP-10

Kas yra SEO optimizavimas?

 

SEO (angl. – Search Engine Optimization) – tai svetainės pritaikymas paieškos sistemoms pagal dažniausiai vartotojų paieškos lange renkamus raktinius žodžius. Profesionaliai atliktas ir nuolat palaikomas SEO padeda svetainėms išlikti aukštose paieškų pozicijose. Tai leidžia naujiems vartotojams lengviau rasti Jūsų teikiamas paslaugas ar prekes. Kadangi raktažodžių populiarumas nuolat kinta, efektyviausia yra ne vienkartinė SEO paslauga, o nuolatinis bendradarbiavimas palaikant svetainę išsikovotose pozicijose.

 

Atlikus kruopštų svetainės SEO auditą, pagal gautus rezultatus optimizuojamas svetainės SEO. Sutvarkomi puslapių pavadinimai (Meta title), meta aprašymai (Meta descriptions) antraštės (H1, H2 ir kt.), Alt tekstai, parašomas unikalus turinys, kuriamos išorinės nuorodos, gerinamas svetainės užkrovimo greitis ir kiti techniniai parametrai. Visi šie veiksmai padeda svetainę iškelti į aukštesnes pozicijas paieškos sistemose.

10 priežasčių rinktis SEO optimizaciją

Geresnė vartotojo patirtis (angl. UX – User Experience). Atliekant SEO optimizavimą visapusiškai tobulinama svetainė (medis, tekstai, elementų išdėstymas, dizainas ir t.t.);

Ilgalaikiai rezultatai. Baigus SEO optimizaciją, per dieną ar savaitę pozicijų neprarasite. Pasitaiko atvejų, kai nekonkurencingoje veikloje pozicijos išlieka ir 2-3 metus. Pozicijų pastovumas priklauso nuo atliktų SEO optimizavimo veiksmų, jų kokybės bei Jūsų konkurentų aktyvumo optimizuojant savo interneto svetaines.

SEO yra vienas iš pigiausių interneto reklamos kanalų ilguoju laikotarpiu. Šaltinis

Sugeneruojamas didesnis tikslinių lankytojų srautas.

Turint aukštas pozicijas Google paieškos rezultatuose, savo klientams atrodote patikimesni. Klientai labiau linkę pasitikėti ir rinktis Jūsų siūlomas prekes ar paslaugas. SEO didina Jūsų prekės ženklo žinomumą.

Organiniai paieškos rezultatai spaudžiami žymiai dažniau (angl. CTR – Click-Through-Rate), lyginant su Google Ads reklaminiais skelbimais, rodomais virš paieškos rezultatų. Apie 70% interneto vartotojų ignoruoja Google Ads reklamos skelbimus. Šaltinis

SEO yra didžiausias intertinės reklamos kanalas (apie 44% viso elektroninės rinkodaros srauto ateina iš SEO). Šaltinis

Mažesnės Google Ads paspaudimų kainos (angl. CPC – Cost-per-Click), kadangi galutinės nuorodos kokybė iš dalies lemia paspaudimo įkainį.

Atlikdami SEO gaunate ne tik aukštesnes pozicijas Google paieškos rezultatuose, bet ir turinio rinkodarą. Jūsų svetainės paslaugos aprašomos išsamiai ir naudingai lankytojams, o kokybiški straipsniai, kuriuose minima Jūsų įmonė, talpinami į lankomus naujienų portalus.

SEO nebaisios jokios krizės. Nepriklausomai nuo ekonominių, kultūrinių ar socialinių aplinkybių, SEO projekto metu pasiekti rezultatai neišnyksta akimirksniu. Net jei būsite priversti apkarpyti rinkodaros biudžetus, sukurtas įdirbis laikysis dar kurį laiką bei užtikrins kokybišką lankytojų srautą, kuris visada turės potencialo pavirsti Jūsų klientais. Investicijos į Jūsų interneto svetainės SEO – Jūsų stabilios skaitmeninės rinkodaros garantas.

10 priežasčių rinktis mus savo SEO projekto partneriais

Mūsų pačių teminiai verslo informacijos portalai statyba.lt, medicina.lt turizmas.lt ir auto.lt kas mėnesį sulaukia dešimt tūkstantinių, o info.lt – net šimta tūkstantinių unikalių lankytojų auditorijų, ateinančių iš Google paieškos rezultatų. Google paieškos rezultatų TOP dešimtuke esame pagal tūkstančius raktinių žodžių!

Patyrę SEO specialistai. Turime daugiau nei šešerių metų patirtį dirbdami tiek su mažo, tiek didelio verslo klientų projektais. Su mūsų SEO specialistais galite susipažinti čia.

Rinkodaros srityje dirbame jau 28 metus – išmanome visas šio verslo subtilybes, jau ne kartą prisitaikėme prie naujų sąlygų, nuolat besikeičiančių aplinkybių. Mūsų komanda nuolat tobulėja.

Dirbame su įvairiais verslais: nuo ką tik įsikūrusių nedidelių verslų iki gerai žinomų prekių ženklų iš įvairiausių verslo segmentų.

Jūsų projektu rūpinsis visa specialistų komanda: ne tik SEO specialistas, bet ir interneto svetainių bei grafikos dizaineris, tekstų rašytojas, projekto vadybininkas, o prireikus – ir programuotojas.

Esame Google Partner programos dalyviai, pelnę Google Partner ženklelį, todėl apie naujausius Google pokyčius, algoritmų atnaujinimus, sėkmingiausias praktikas ir kitus aktualius dalykus sužinome vieni pirmųjų.

Teikiame ne tik SEO optimizavimą, bet ir kitas skaitmeninės rinkodaros paslaugas: Google Ads Search kampanijų administravimą, Google Business Profile profilių kūrimą ir tvarkymą, Facebook turinio kūrimo ir reklamos administravimą.

Patyrusi profesionalų komanda. Mūsų kolektyve visi specialistai turi bent 5 metų patirtį skaitmeninės rinkodaros srityje ir dirba su verslais iš įvairiausių verslo segmentų.

Nuolat tobulėjame. Agentūros „Saulės spektras“ komanda dalyvauja tiek vidiniuose, tiek išoriniuose mokymuose, padedančiuose įgyti vis naujų žinių ir kompetencijų, padedančių klientams teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Kasmet dalyvaujame didžiausioje technologijų konfencijoje LOGIN.

Visa Jūsų įmonės skaitmeninė rinkodara – vienose rankose. Galite savo įmonės skaitmeninės rinkodaros strategiją ir jos įgyvendinimą patikėti mums, taip drauge užtikrinsime digital marketingo sinergiją.

Sėkmingi SEO klientai

Sėkmingi klientai

Spalvų sala

Srauto priaugis 100 proc. (per 6 mėn.). TOP-10 svarbiausių raktažodžių 128.

Spalvų sala

Srauto priaugis 188 proc. (per 12 mėn.). TOP-10 svarbiausių raktažodžių 60.

Romanovo klinika

Naujai sukurtas projektas. TOP-10 svarbiausių raktažodžių 40 (per 12 mėn).

Relax čiuziniai

Naujai sukurtas projektas. TOP-10 svarbiausių raktažodžių 43 (per 12 mėn).

Mumis pasitiki

Seo paslaugos

Kokias SEO paslaugas atliekame?

Atliekame SEO optimizaciją informaciniams portalams, e-katalogams, elektroninėms parduotuvėms ir kt.

Gauti pasiūlymą
Mūsų SEO specialistų komanda

Mūsų SEO specialistų komanda

Šarūnas Sidabras

Įgyvendinta virš 100 projektų.

7 metų patirtis.

Andrius Finočenko

Įgyvendinta virš 100 projektų.

6 metų patirtis.

Dažniausiai užduodami klausimai apie SEO optimizaciją

D.U.K.

Susisiekite su mumis!

Gaukite profesionalią konsultaciją

Svetainės SEO sutvarkymas

Domina SEO optimizavimas? Gaukite pasiūlymą dabar!

hCaptcha